Hizmetlerimiz

Kaliteden ödün vermeyen hizmet alanlarımız

İşletmenizin müşterilerine değer veren ve kaliteden ödün vermeden hizmet sağlayıcısı olarak rolümüzü en iyi şekilde icra ediyoruz.

Toplantı Organizasyonları

Her türlü özel, kurumsal seminer, sempozyum, konferans gibi toplantılarınız için yapılacak tüm hizmetleri profesyonel ekibimizle titizlikle organize edip, sizin hedeflerinize göre detaylandırıp başarılı sonuçlar sağlıyoruz.

Siz istediğinizi söyleyin uzman kadromuz sizin için programın her aşamasını hazırlayıp hizmetini memnuniyetle gerçekleştirsin.

Teşvik ve Ödül Organizasyonları

Başarının tadını çıkarmak isteyenler için.

İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tamamen size özel teşvik ve ödül organizasyonlarını uzman ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Kongre Organizasyonları

Kongre organizasyonlarında başarısı, deneyim ve bilgi birikimine bağlı profesyonel ekibimiz, gerekli her türlü teknik ekipmanımız ve çözüm ortaklarımızla istekleriniz doğrultusunda iz bırakan etkinlikler organize etmek, yaratıcı fikirler üretmek bizim işimiz.

Etkinlik Organizasyonları

Kişiye, kuruma veya etkinliğe özel konsept ve tasarımlarımızla yaratıcı çözümler üretiyoruz.

Projelendirme, bütçelendirme, tasarım & tedarik, planlama, operasyon, ölçme & değerlendirme ve raporlama süreçlerini güvenli bir şekilde yönetiyoruz.

Akademik Organizasyonlar

Günümüzde en uzak bilgiye bile bir tuşa dokunmak kadar anlık bir hızla erişebildiğimiz, neden ve nasıl geçtiğini düşünmeye bile fırsat bulamadığımız günlük yaşantımızda organize olabilmek; hepimiz için oldukça büyük çaba gerektirmektedir.

Siz istediğinizi söyleyin uzman kadromuz sizin için programın her aşamasını hazırlayıp hizmetini memnuniyetle gerçekleştirsin.

Yurtdışı Organizasyonlar

Literatur Turizm, anlaşmaları ve uluslararası partnerleri ile dünyanın her noktasına, alternatif seçenekleriyle uçak bileti, otel, tur ve organizasyon hizmeti sunmaktadır.

İnsan Kaynakları & Danışmanlık Hizmetleri

İş aramanın sancılı bir süreç olduğunu bilen ve bunun bilinci ile yaklaşmakta olan kuruluşumuz, yeni iş arayan veya iş değiştirmek isteyen, yeni kuruluş aşamasında olan tüm bireylerin çalacağı ilk kapı olmayı, şirketlerin ise “doğru işe doğru insan” seçmede en yetkin kuruluş olarak kabul ediyor olmasını benimsemiştir.

Değişik coğrafya ve sektörler konusunda uzman olan danışman kadronuz ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Simultane Tercüme

Dilbilimci ve tercüme sektörünün farklı dallarında uzmanlaşmış profesyonellerden oluşan uzman kadromuzla, firmanızın tüm çeviri gereksinimleri için hizmetinizdeyiz.

Kültür Turizmi

Medeniyete ev sahipliği yapmış coğrafyalar, imparatorluklar kuran halklar, bölgesine kültür zenginliği kazandırmış yapılar…

Kültür öğeleriyle dolu bir dünya, keşfetmek istediğiniz her yeri, Literatur ile keşfedin.

Uçak Bileti

Uçak bileti taleplerinizde müşteri memnuniyeti ilkesi ve hizmetiyle size zaman kazandırıyoruz.

Üyesi olduğu Internasyonel Hava Seyahat Indeksi (International Air Travel Index [IATI])’nin geniş hava yolu portfolyosunda 180’den fazla tarifeli uçan havayolunu, düşük maliyetli ve yerel havayollarını, charter uçuşlarını ve özel jetleri bulabilirsiniz.

Transfer Hizmetleri

Havalimanından istediğiniz bir otele veya otelinizden fuar alanına, isterseniz bir akşam gezintisine veya aklınıza gelebilecek tüm huzurlu ve konforlu seyahatleriniz için kesintsiz hizmet sunuyoruz.

Bize ulaşın
1
Whatsapp
Litera-Tur M.I.C.E.
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?