Hakkımızda

Siz Düşleyin, Biz Gerçekleştirelim!

Literatur Turizm, yapmış olduğu birbirinden önemli kongre ve organizasyonlar ile sektörün tercih edilen firmalarından biri olarak her organizasyona sizin gözünüzden bakmayı başarmış ve çıkarlarınızı gözetmeyi amaç edinmiştir.

Literatur Turizm, güncel gelişmeleri ve son teknolojileri yakından takip edip sizleri yeniliklerden haberdar etmeyi hedefleyerek, mevcut bütçelerinizi en doğru şekilde kullanmakta ve arzu edilenin en iyisini sunmaktadır. Bunları yaparken de, sizlerden gelen talepleri tasarladığı yenilikçi çalışmalarla birleştirerek, organizasyonun amacına uygun ve akılda kalıcı bir etkinliğe dönüşmesini sağlar.

Misyonumuz

Profesyonel kadrosu ve sektörün en iyi çözüm ortakları ile işbirliği içerisinde olan Literatur Turizm kongre, sempozyum ve toplantı gibi her organizasyonu ile fark yaratmaktadır. Literatur Turizm, üstlendiği her organizasyonu gerçekleştirirken Mükemmellik Taahhüdü‘ne bağlı kalmayı kendisine misyon edinmiştir.

Literatur Turizm, geçmişten günümüze ve geleceğe, hizmet ettiği gerek kamuda yer alan kurum ve kuruluşların, gerekse özel sektörde yer alan kurumsal markaların yer ve yön göstermeye devam edecektir.

Bizden Haberler

Business Channel

Business Channel kanalının Sektörel Haber Merkezi programında Haziran 2014 tarihinde Literatur Turizm olarak firmamızı anlattık.

TGRT - Eko Başarı Programı

TGRT kanalının Eko Başarı programında Şubat 2015 tarihinde Literatur Turizm olarak firmamızı anlattık.

Dokümanlar

Bize ulaşın
1
Whatsapp
Litera-Tur M.I.C.E.
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?