E-Hizmetler

Eğitim ile Teknoloji'nin Buluştuğu Hizmetler

Bir çok üniversite ile aynı hatta bir kısmından daha fazla kullanıcıya hizmet verebilme kapasitesine sahip altyapımız sayesinde tıp dünyasında öncü eğitim kurumu olmayı hedeflemekteyiz.

Eğitim yönetim sistemimiz üzerinden asenkron eğitim içeriklerimiz ile katılımcılara daha önceden hazırlanan eğitim içerikleri sunulabilmekte, sınav yapılabilmekte, kullanıcıların oluşturulan gruplarda kendi aralarında bilgi paylaşabilmeleri için forumlar veya çalışma grupları oluşturulabilmekte, eğitim yönetim sistemimize entegre olan toplam sanal sınıf altyapısı ile webinarlar düzenlenebilmekte ve bu webinarlar sonrasında kaydedilerek sınırsız kişiye ulaşılabilmesi için sunulabilmektedir.

LİTERATUR M.I.C.E., kendisine ait eğitim yönetim sistemi altyapısı üzerinden, sanal sınıf eğitimleri, yüksek katılımlı webinarlar veya asenkron eğitim içerikleri verilebilecek teknik altyapısı sayesinde sanal online offline kurslar , şirketlerin kendi personellerinin hizmet içi eğitim modülleri, 25.000 kişinin aynı anda bağlantı kurabildiği canlı yayın (webinar) ve web tabanlı e-kongre düzenlemeye uygundur.

LİTERATUR M.I.C.E., günümüz şartlarında vazgeçilmez olan uzaktan eğitim çalışmalarının bir arada toplandığı bir Toplu Çevirimiçi Eğitim Platformu (MOOC)’dur.

E-Hizmetlerin Parçaları

Sürekli gelişen tıp sektörünün hiç bitmeyen eğitim ihtiyacının önündeki engelleri ortadan kaldıran canlı konfreans modülü, katılımcıya ulaşım ve konaklama maliyetlerine katlanmadan, zaman harcamadan, sosyal hayatından mahrum kalmadan eğitim olacağı sunmaktadır.

Üyelerin alanında uzmalar eğitimcileri ve sunumlarını, evlerinin rahatlığında, ekran karşısında canlı olarak izleyebildikleri, görüntü, sesli ve yazılı sorularla canlı olarak katılımcı olabildikleri bu sistem, aynı zamanda görsel olarak, gerçek bir konferansın bütün unsurları gözönüne alınarak oluşturulmuştur.

Salona girip, oturacağı koltuğu seçmekteni simultane çeviri eşliğinde alanında uzman yabancı bilim adamlarını canlı olarak izlemeye, salondaki dier katılımcıları görüp onlarla sohbet edebilmekten, güncel haberlerin okunabileceği ekranlara kadar her türlü ihtiyaç gözönünde tutularak hazırlanan canlı e-konferans modülü, alanında benzeri olmayan bir eğitim aracıdır.

Katılımcıların, sosyal ağa girdiklerinde ilk karşılaştıkları bölüm ortak panodur. Bu panoda diğer katılımcıların paylaşımları ile LİTERATUR M.I.C.E. yönetiminin paylaşımları görülmektedir. Katılımcılar bu kısımda yazı, resim, video ve her türlü dosyayı güvenlik ilkeleri doğrultusunda paylaşabilirler.

Katılımcılar, sosyal ağ üzerinde profil bilgilerini, özgeçmişlerini, özel ilgi alanlarını anlatan ben kimim bölümünü, fotoğraflarını ve videolarını ekleyebilir ve güncelleyebilir. Ayrıca katılımcılar sadece kendilerinin ulaşabileceği resim, video, sunum ve diğer dokümanlarını bana özel bölümünde depolayabilirler.

Katılımcılar, düzenlenen canlı konferanslara sosyal ağ üzerinden erişebilir, Online TV bölümünden videoları, sunu merkezi bölümünden sunumları izleyip ilgililere sorularını yöneltebilir, anketlere katılıp görüşlerini belirtebilir, anket sonuçlarını inceleyebilir, sosyal hayatın olmazsa olmazı pek çok aktiviteye katılabilirler.

Aynı zamanda katılımcılar, gruplar oluşturabilir ve kurulmuş bir gruba katılabilirler. Böylece ister okul arkadaşlarıyla, ister aynı konuda çalıştıkları meslektaşlarıyla, isterlerse de aynı ilgi alanını paylaştıkları kişilerle daha yakın iletişim içerisinde olabilirler.

Bize ulaşın
1
Whatsapp
Litera-Tur M.I.C.E.
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?