Uluslararası Katılımlı 10. Ulusal Akupunktur ve Tamamlayıcı Tıp E-Kongresi

3. Uluslararası 4. Ulusal İstanbul Ebelik Günleri E-Kongresi
3. Uluslararası 4. Ulusal İstanbul Ebelik Günleri E-Kongresi
12.10.2020
Bütüncül Doğum Kongresi
03.11.2021

E-Kongre Hakkında

118

konuşmacı

500

online katılımcı

19

dernek

Ülkemiz sağlık alanında olağanüstü günler yaşadığı bu günlerde hekimlerin sorumlulukları çok arttı. Evlerine gidemeden aylarca hastanelerde hasta başında zamanını geçiren ve hayatını kaybeden hekimlerimiz, ellerinden gelen her şeyi fedakarca yapıyorlar. Ancak virüsle mücadelede Modern Tıp yaklaşımının yeteri kadar etkin olamadığını görüyoruz. Hastalarla uğraşan hekimler virüse yakalanma açısından en büyük risk grubunu oluşturuyor. İşte bu günlerde bilimsel tecrübelerin ve bilginin paylaşılması büyük önem taşıyor. Kongrelerin işlevleri bu günlerde daha anlaşılır hale geliyor: Paylaşmak.

Bu yıl 10.’su düzenlenen Uluslararası Katılımlı 10. Ulusal Akupunktur ve Tamamlayıcı Tıp E-Kongresi, Covid-19 Pandemisi dolayısıyla e- kongre şeklinde yapıldı. Ankara Akupunktur ve Tamamlayıcı Tıp Derneği’inin liderliğinde Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT) ile ilgili faaliyet gösteren bütün derneklerle beraber yapıldı. Bu alanda hizmet veren firmalara da kendilerini tanıtma imkanı verildi.

Uluslararası Katılımlı 10. Ulusal Akupunktur ve Tamamlayıcı Tıp E-Kongresi, 14 – 15 Kasım tarihlerinde, 6 yabancı ülkelerden katılan 10 konuşmacının da olduğu toplam 118 konuşmacının paylaşımı ile tamamlandı. Litera-tur M.I.C.E. olarak altyapı ve canlı yayınını icra ettiğimiz e-kongre başarıyla tamamlanmıştır.

Galeri

Bize ulaşın
1
Whatsapp
Litera-Tur M.I.C.E.
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?